Organizatorzy

OrthPhoto

ORTHPHOTO to wyjątkowy projekt i strona internetowa, skupiająca wokół siebie zarówno fotografów profesjonalnych, jak i amatorów, którzy poprzez swoje zdjęcia pragną dzielić się pięknem Prawosławia na całym świecie.

Na stronę ORTHPHOTO znajduje się ponad 100 000 zdjęć z 80 krajów – od Brazylii po Chiny, od Rosji po Ugandę. Stronę internetową każdego dnia odwiedza ponad 500 osób z ponad 100 krajów i obecnie istnieje w 11 wersjach językowych

www.orthphoto.net

Partnerzy

Partnerzy pomagają nam w organizacji, promocji i sponsoringu:

Sponsorzy

Dzięki wsparciu sponsorów możemy zorganizować ten konkurs i przyznać nagrody w każdej kategorii.
Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku i środków Województwa Podlaskiego

Czekamy na Ciebie

OrthPhoto Awards jest naszym nowym projektem. Zapraszamy do przyłączenia się do nas i bycia częścią społeczności fotografów, którzy chcą dzielić się pięknem Prawosławia.
Aby dowiedzieć się, jak zostać partnerem lub sponsorem projektu, napisz do nas na adres: awards@orthphoto.net

Nazwy sponsorów i partnerów zostaną opublikowane wraz z logo ich firmy lub instytucji we wszystkich publikacjach i wydarzeniach organizowanych w ramach tego projektu: konkursach, wystawach, albumach, stronach internetowych z plakatami itp.
Partnerzy i sponsorzy będą mogli uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród, wybierając kategorię, w której chcieliby przyznać nagrodę.

Międzynarodowy Zespół Organizacyjny

Dzięki ciężkiej pracy grupy członków Międzynarodowego Zespołu Organizacyjnego możemy zorganizować to wydarzenie dla Ciebie.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Jak zgłosić zdjęcie

Udział w konkursie jest bezpłatny.Na Wasze zgłoszenia czekamy pomiędzy 2 maja a 8 lipca 2021.